گلکسی اس 9 با نسبت بدنه به نمایشگر 90 درصدی عرضه می‌شود

بر اساس جدیدترین شایعات منتشر شده

نسبت بدنه به نمایشگر گلکسی اس 9 به اندازه قابل توجهی بیشتر از نسل قبلی پرچمدار سامسونگ و معادل 90 درصد خواهد بود.

با نزدیک شدن به شروع سال 2018، شایعات در مورد پرچمدار بعدی کره ای ها افزایش پیدا می‌کند. هفته گذشته وب سایت BGR تصویری از یک رندر گلکسی اس 9 منتشر کرده بود. بر اساس ادعای این وب سایت، رندر مذکور توسط یک کمپانی تولید کننده قاب تلفن‌های هوشمند با عنوان Ghostek فاش شده است.

BGR همچنین ادعا کرده بود که Ghostek اطلاعات مربوط به این تلفن هوشمند را از طریق برخی از کارکنان و منابع رسمی سامسونگ به دست آورده است. با این حال، برخی منابع آگاه ادعا کرده اند که مقدار حاشیه اطراف نمایشگر پرچمدار بعدی سامسونگ از آنچه در تصویر نشان داده شده، نیز کوچک تر خواهد بود.

بر همین اساس، شایعات جدید ادعا می‌کنند که نسبت بدنه به نمایشگر گلکسی اس 9 شش درصد بیشتر از همین نسبت در گلکسی اس 8 و معادل 90 درصد خواهد بود. برای درک بهتر این نسبت در پرچمدار بعدی کمپانی بزرگ کره ای، کافی است بگوییم که نسبت بدنه به نمایشگر گلکسی اس 8 پلاس معادل 84 درصد است.

علاوه بر حذف حاشیه کناری نمایشگر

سامسونگ حاشیه بالایی گلکسی اس 9 را نیز کاهش داده است. علاوه بر این، انتشار دهنده شایعات مذکور ادعا می‌کند که در پایین نمایشگر پرچمدار 2018 سامسونگ، هیچ گونه حاشیه‌ای وجود نخواهد داشت و مجموعاً، میزان نسبت بدنه به نمایشگر گلکسی اس 9 معادل 90 درصد خواهد بود.

شایعات دیگر همچنین تاکید دارند که سامسونگ تغییرات قابل توجه روی طراحی گلکسی اس 9 به نسبت گلکسی اس 8 انجام نخواهد داد. با این حال پنل پشتی گلکسی اس 9 مجهز به دوربین دوگانه با نحوه چینش عمودی به همراه فلش و سنسور اثر انگشت برای احراز هویت بیومتریک خواهد بود.

شنیده های دیگر حاکی از آن است که گلکسی اس 9 دارای دکمه مختص به دستیار هوشمند صوتی بیکسبی و جک 3.5 میلی متری خروجی صدا خواهد بود.

ایوان بلس نیز در افشاسازی اخیر خود اعلام کرده که گلکسی اس 9 مجهز به 4 گیگابایت رم با نمایشگر 5.8 اینچ، و گلکسی اس 9 پلاس مجهز به 6 گیگابایت رم به همراه نمایشگر 6.2 اینچی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *